Profile

ati ramini

Contact Details


Bio

 

 

مرکز خرید دو دلفین

 در جزیره قشم به دلیل اینکه عوارض گمرکی وجود ندارد قیمت های اجناس را بسیار پایین در نظر می گیرند. قشم دارای مراکز خرید فراوانی است که از میان آن ها می توان مرکز خرید دو دلفین را نام برد. این مرکز خرید در بندر درگهان قرار دارد که می توان جنس های مختلفی را با مارک های متنوع در این مرکز خرید پیدا کرد. مجتمع خرید دو دلفین 6 طبقه می باشد و نیاز های اساسی خانواده مثل لوازم برقی، کیف و کفش، لوازم خانگی، پوشاک، لوازم آرایشی و ... را فراهم می کند، همچنین کافی شاپ هایی را درون پاساژ قرار داده اند برای زمانی که گرسنه شوید بسیار مناسب هستند.

بازار قدیم قشم

بازارهای سنتی مختلفی در تور قشم وجود دارد که قدیمی ترین آن ها بازار قدیم قشم می باشد. این بازار در سال 1290 احداث شد و فعالیت خود را از همان زمان شروع کرد بیشتر افرادی که در این مغازه ها مشغول به فعالیت هستند از بومیان آن منطقه می باشند. این بازار قدیمی از جنس های متنوعی برخوردار است که در صورت تمایل می توانید علاوه بر خرید با فرهنگ و آداب رسوم مردمان آن جا هم آشنا شوید. در این بازار وسایلی مثل فرش، طلا، بلورجات، لوازم خانگی، محصولات سنتی، صنایع دستی، پتو، پوشاک، صندل و ... را به فروش می رسانند.

بازار ستاره قشم

به گزارش سفر باتو ، یکی از بازارهای بین المللی قشم  که اجناس خود را با قیمت های متفاوتی ارائه می کند بازار ستاره می باشد و از 3 طبقه برخوردار است که 641 واحد را در خود جای داده و انواع اقسام اجناس را در اختیار مسافران قرار داده اند. در سال 1376 این بازار را افتتاح کرده اند و کافی شاپ ها  و رستوران هایی را برای رفاه حال مسافران درون آن قرار داده اند. از دیگر بخش های تفریحی آن سالن بیلیارد، بازی های کامیپوتری، موزه و ... می باشد.

 بیشتر بخوانید: هتل های مقرون به صرفه مشهد و قشم

مرکز خرید پردیس

مرکز خرید پردیس قشم از دیگر مراکز تجاری این جزیره است که از 4 طبقه تشکیل شده است که طبقات اول و دوم آن دارای غرفه های عرضه کننده اجناس هستند و طبقه سوم و چهارم از رستوران و کافی شاپ تشکیل شده اند. این مرکز خرید در حالت کلی برای خرید پوشاک زنانه و لباس های مجلسی مناسب است. همچنین علاوه بر آن ها به فروش لوازم خانگی، کیف و کفش، وسایل تزئینی و ... می پردازند. زمانی که برای رزرو تور قشم اقدام می کنید می توانید بازدید از بازارهای این جزیره را هم در برنامه خود قرار دهید.