Profile

hirad hamidi

azarp

Contact Details

azarp

Bio

  • ارائه‌ی گزارش‌های تحلیلی مختلف

نرم‌افزار حسابداری بایستی بتواند بر اساس نیازهای سازمان، گزارش‌های تحلیلی مختلفی را ارائه کند، همچنین بایستی قابلیت سفارشی‌سازی گزارشات نیز برای شما، مهیا باشد تا گزارشات را بر طبق نیاز خود در شکل‌‌ها و با داده‌های مختلف، فراهم کنید. لیستی از گزارش‌های موردنیاز بخش‌های مختلف را تهیه کرده و با امکانات ارائه‌شده توسط نرم‌افزار مربوطه، تطبیق دهید یا درصورت ارائه‌ی خدمات سفارشی، از توسعه‌دهنده‌ی نرم‌افزار بخواهید که گزارشات درخواستی شما را در نرم‌افزار بگنجاند

.اطلاعات بیشتر در مورد شرکت حسابداری محاسبان تلاشگر خبره را در سایت بخوانید

  • متناسب بودن با نیازهای کسب‌وکار

امکانات نرم‌افزار حسابداری بایستی با نیازهای سازمان، تناسب داشته باشد، استفاده از نرم‌افزار ساده برای سازمان بزرگ، ناکارامد بوده و شاید استفاده از امکانات بسیار پیچیده نیز منجر به پیچیده‌تر شدن کارها شود، ازاین‌رو قبل از تهیه‌ی نرم‌افزار حسابداری مطلوب، ویژگی‌ها و امکانات آن را حتما با نیازهای سازمان خود، تطبیق دهید. حتما قبل از تهیه‌ی نرم‌افزار حسابداری مربوطه، نیازهای سازمان خود را بصورت کامل بسنجید تا چیزی از قلم نیافتد.  خدمات مالی  بیشتر را در سایت مشاهده کنید.

  • توسعه‌پذیری و یا به اصطلاح، مقیاس‌پذیری

سازمان‌ و کسب‌وکار شما روز‌به‌روز، رشد می‌کند، هرروز بر میزان داده‌های سازمان شما، افزوده می‌شود، از این رو نرم‌‌افزار حسابداری مطلوب بایستی قابلیت مقیاس‌پذیری را داشته باشد و با افزایش میزان داده‌ها، دچار کاهش سرعت و یا عملکرد نشود. در کنار این بایستی قابلیت پشتیبان‌گیری از داده‌ها و ثبت آنها نیز موجود باشد تا بتوان حجمی از داده‌های قدیمی را ذخیره‌کرده و در هنگام نیاز، بارگذاری کرد. نرم‌افزاری که قابلیت مقیاس‌پذیری نداشته باشد، پس از مدتی و پرشدن ظرفیت عملکردی در آن، بایستی منسوخ شده و جای خود را به نرم‌افزار دیگری بدهد که اینکار برای سازمان، همیشه آسان نیست، مخصوصا اگر حجم داده‌های سازمان شما، زیاد باشد، می‌توان گفت اینکار تقریبا غیرممکن و هزینه‌بر است حتی ممکن است خسارات جبران‌ناپذیری را در حین انتقال اطلاعات به نرم‌افزار دیگر، متحمل شوید.